Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. importu

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.

Sidorska 61

Biała Podlaska

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z dostawcami, agencją i spedycją celną

  • Monitorowanie zmian w przepisach związanych z obrotem węglem

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych w imporcie (faktury, świadectwa pochodzenia, dokumenty przewozowe i inne)

  • Przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej

  • Bieżący kontakt z organami celno-skarbowymi oraz innymi organami administracji państwowej

  • Współpraca z działem logistyki i księgowości

  • Prowadzenie kartotek magazynowych działu węglowego w programie Subiekt

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- warunek konieczny

  • Znajomość przepisów i procedur związanych z obsługą celną przesyłek, z zakresu dokumentacji importowej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym

  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego / angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Inicjatywa i elastyczność w działaniu, otwartość na zmiany oraz analityczne myślenie

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. to renomowana firma o ugruntowanej pozycji w branży paliwowej.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty: szczegółowe CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.