Oferta pracy

Specjalista ds. Importu

Timago International Group Sp. zo.o i spółka - spółka komandytowaO firmie

  • Karpacka 24
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Timago International Group Sp. zo.o i spółka - spółka komandytowa

Karpacka 24

Bielsko-Biała

W związku z dynamicznym rozwojem firma Timago International Group z siedzibą w Bielsku-Białej która od ponad 20 lat działa w branży sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego poszukuje najlepszych kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa transakcji międzynarodowych w zakresie zakupu towarów i logistyki
  • Koordynowanie procesu i prowadzenie pełnej dokumentacji importowej
  • Budowanie długofalowych relacji z partnerami
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Analiza ofert i cen produktów
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Analiza i zarządzanie gospodarką magazynową produktów
  • Sporządzenie analiz i raportów
  • Tłumaczenie dokumentów oraz materiałów branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu międzynarodowym (min. 2 lata) - warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień handlu międzynarodowego
  • Komunikatywność i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji
  • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę
  • Udział w ciekawych projektach biznesowych
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Benefity pracownicze (pakiet medyczny PZU, karta Multisport).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy