Oferta pracy

Specjalista ds. Importu/Exportu (m/k)

Nestlé Purina

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi działami w zakresie dostaw importowych oraz eksportowych.

  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie.

  • Tworzenie i kontrola prawidłowości deklaracji celno-podatkowych.

  • Wsparcie planistów wysyłek w kwestiach administracji importowych oraz eksportowych.

  • Tworzenie standardów oraz analiza bieżących procedur i ich aktualizacja.

  • Opracowywanie raportów, analiz i zestawień.

  • Administracja i archiwizacja dokumentacji transportowej.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w przynajmniej jednym z poniższych obszarów w branży FMCG: Logistyka; Obsługa klienta; Planowanie dostaw

  • Znajomość zasad, przepisów i dobrych praktyk w obszarach: Zarządzanie transportem; Odprawy celne

  • Mile widziana znajomość obsługi SAP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wyższym średniozaawansowanym (intermediate).

  • Dobre zdolności organizacyjne.

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem, tworzenia procedur i postępowania wg. szczegółowych instrukcji.

  • Umiejętności organizacji własnego czasu pracy i wielozadaniowość.

  • Zorientowanie na wyniki. Zdolność ustalania priorytetów i wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé

  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych

  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • wyprawka dla noworodka

  • mleko dla niemowląt

  • 4 tygodnie dodatkowego urlopu ojcowskiego

Etapy rekrutacji
1

rozmowa rekrutacyjna on-line

2

prezentacja oferty współpracy

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina.

Przewiń do profilu firmy

1 października otwieramy we Wrocławiu Biuro Rekrutacyjne, ul. Łaciarska 4. Zapraszamy!