Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. importu i eksportu

ZAHIR & ZAHID GROUP sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie niezbędnej wiedzy do realizacji procesu eksportu oraz importu (w szczególności poza obszar EU)

  • Projektowanie, wdrażanie i koordynacja procesu eksportu i importu w firmie

  • Optymalizacja operacji związanych z eksportem i importem

  • Organizacja procesu dostaw towarów: przygotowywanie i składanie zamówień oraz uzgadnianie terminów i warunków dostaw

  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą dostaw towarów w obrocie międzynarodowym

  • Rejestracja i kontrola zamówień, potwierdzonych dostaw, kontakty z dostawcami

  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów w procesie odpraw celnych (import i eksport)

  • Koordynacja procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Posiada co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • Posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz prowadzenie dokumentacji (warunek konieczny)

  • Jest samodzielny, dobrze zorganizowany, odpowiedzialny, a praca pod presją czasu nie jest dla niego problemem

  • Jest gotowy do pracy w międzynarodowym zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową MultiSport Plus

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

O nas

Jedna ze spółek należących do grupy Zahir&Zahid w związku z rozwojem firmy poszukuje obecnie do swojego zespołu SPECJALISTY DS. IMPORTU I EKSPORTU