Oferta pracy

Specjalista ds. Importu i Eksportu - Zespół Odpraw Celnych

Flextronics International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Tczew

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujemy osób, które nastawione są na:

  • intensywną współpracę
  • silne ukierunkowanie na klienta
  • rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
  • wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie
  • nieustanne dążenie do zwycięstwa

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • współpraca z podmiotami realizującymi zadania w ramach łańcucha dostaw (dostawca, przwoźnik, klient)
  • kontakt z poszczególnymi obszarami wewnątrz firmy (zakupy, sprzedaż, magazyn, inne działy)
  • zapewnienie sprawnego międzynarodowego obrotu towarami zgodnego z aktualnymi wymogami prawnymi
  • analiza danych z wykorzystaniem dostępnych źródeł (ERP, Excel, system celny)
  • współpraca z instytucjami państwowymi
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie odpraw celnych (import i eksport)
  • koordynowanie procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych przy współpracy z firmami przewozowymi

oraz w ramach rozwoju kompetencji związanych z obsługa celną:

  • odprawy celne (importowe i eksportowe) w imieniu pracodawcy przed Urzędami Celnymi
  • przygotowywanie kalkulacji, klasyfikacji towarów, uzyskiwanie certyfikatów pochodzenia oraz deklaracji długoterminowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej lub teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu logistyki/transportu
  • doświadczenia zawodowego w wymienionych powyżej obowiązkach i chęci rozwoju w obszarze odpraw celnych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętności dostosowywania do zmieniających się warunków
  • samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności, dokładności
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (8-16 oraz 12-20)

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • bonus relokacyjny
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

W temacie maila prosimy o wpisanie
Specjalista ds. Importu i Eksportu - Zespół Odpraw Celnych”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:
0048 58 777 79 73

  www.flextronics.com

ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy