Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. importu i exportu

Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Siemianowice Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

należy do grupy Delta Plus Group, która jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów Środków Ochrony Osobistej na świecie z zakładami produkcyjnymi na trzech kontynentach.

Opis stanowiska:

  • analiza dostępności towarów i prognozowanie zakupów uzupełniających stany magazynowe
  • przygotowywanie i składanie zamówień oraz uzgadnianie terminów i warunków dostaw
  • nadzór nad dokumentacją dot. dostaw towarów w obrocie międzynarodowym
  • rejestracja i kontrola zamówień, potwierdzonych dostaw, kontakty z dostawcami
  • aktualizacja danych w systemie dot. dostawców i towarów
  • informowanie międzynarodowych zespołów handlowych o dostępności towarów
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie odpraw celnych (import i eksport)
  • koordynowanie procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych
  • współpraca z innymi działami firmy (magazyn, dział jakości, dział handlowy, księgowość)

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie procedur dot. importu i eksportu, w logistyce i/lub zaopatrzeniu
  • biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowo znajomość języka francuskiego mile widziana)
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenie i wdrożenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet socjalny i dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Ogłoszenie archiwalne