Oferta pracy

Specjalista ds. importu i odpraw celnych

LSJ HR GROUP

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, niemieckiej sieci sklepów, która prężnie rozwija swój zasięg i cały czas otwiera nowe oddziały w całej Europie poszukujemy osób, które staną się częścią tej "wielkiej rodziny" i przyczynią się do dalszego rozwoju firmy.

W związku z ekspansją, firma otwiera i lada chwila uruchamia działanie nowego Centrum Dystrybucyjnego w Stargardzie – dlatego masz możliwość dodania swojej „cegiełki”, stworzenia czegoś nowego i przede wszystkim - dużego rozwoju w organizacji!

W chwili obecnej poszukujemy osoby która odpowiadać będzie za procesy związane z importem towaru, głównie z Azjatyckiej części świata.

Twój zakres obowiązków

  • Określanie elementów dostaw istotnych dla celów celnych oraz taryfikacja towarów

  • Sprawdzanie warunków preferencyjnych i importowych, ubieganie się o obowiązującą taryfę celną informacji i klasyfikowanie towarów w taryfie celnej

  • Współpraca z organami celnymi i usługodawcami oraz nadzór nad dotrzymywaniem wszystkich terminów

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur zgodnych z obwiązującymi przepisami i standardami celnymi oraz handlu zagranicznego

  • Bycie głównym kontaktem dla polskich organów celnych

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość prawa celnego i handlu zagranicznego

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Doświadczenie w operacyjnej obsłudze przesyłek importowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, analityczne myślenie i umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Odpowiednie szkolenie wprowadzające

  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych struktur, możliwość rozwoju

  • Doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy