Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Importu i Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Frankort Koning Polska jest oddziałem międzynarodowej firmy z siedziba w Holandii. Zajmujemy się importem i sprzedażą świeżych warzyw i owoców do sieci handlowych i hurtowników.

    Miejsce pracy: Kraków

    TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

    • Utrzymywanie relacji handlowych z dostawcami UE (Grecji, Hiszpanii, Włoch)
    • Oferowanie i sprzedaż produktów do sieci handlowych i klientów rynku tradycyjnego
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej i magazynowej
    • Prowadzenie rozliczeń bonusowych i upustów
    • Rozwiązywanie sporów handlowych, reklamacji
    • Weryfikacja zgodności wystawionych dokumentów z zamówieniami

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI CECHUJE CIĘ:

    • Doświadczenie w dziale importu minimum 2 lata
    • Realizacja założonych celów
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność dobrej organizacji pracy
    • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
    • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu

    CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Frankort & Koning Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Frankort & Koning Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, Zamoyskiego 53/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.