Oferta pracy

Specjalista ds. Importu i Zamówień

AMP SOURCE SP. Z O.O. SP.K.O firmie

AMP SOURCE SP. Z O.O. SP.K.

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 41A

Częstochowa

Firma działająca w branży sportowej.

Twoje Zadania:

  • Kontakt z zagranicznymi kontrahentami
  • Prowadzenie korespondencji i rozmów w języku angielskim
  • Koordynowanie procesu importu towaru
  • Kontrola zamówień pod kątem terminowości dostaw
  • Organizowanie transportu, współpracę z firmami spedycyjnymi oraz agencjami celnymi
  • Wybór i kwalifikacja dostawców, analiza rynku i wyszukiwanie optymalnych ofert cenowych
  • Prowadzenie negocjacji i warunków zakupu, budowanie relacji z dostawcami

Oczekiwane umiejętności:

  • Doświadczenie w branży handlowej min. 2 lata
  • Znajomości procedur importowych oraz zasad transportu międzynarodowego (Incoterms)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dynamika
  • Efektywność
  • Inicjatywa, komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami

Doceniamy Ciebie za to, że:

  • Umiesz i lubisz pracować z liczbami
  • Jesteś osobą szczegółową i dokładną
  • Znasz dobrze pakiet MS Office, w szczególności Excel
  • Świetnie organizujesz swoją pracę
  • Jesteś komunikatywna/y i umiesz pracować w zespole

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
  • Pracę w ciekawym i szybko rozwijającym się zespole
  • Szkolenie wdrożeniowe niezbędne do wykonywania pracy
  • Szkolenia dodatkowe zewnętrzne służące stałemu rozwojowi w firmie
  • Pracę w miejscu, gdzie doceniamy zaangażowanie i inicjatywę
  • Pracę w firmie działającej na rynku od 20 lat
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy