Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Importu

EURO-TRADE

EURO-TRADE

Władysława Łokietka 155

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa zamówień importowych,

  • współpraca z agencjami celnymi - przygotowywanie i weryfikacja dokumentów do odprawy celnej,

  • współpraca z magazynem – awizacja dostaw,

  • współpraca z operatorami logistycznymi – monitorowanie,

  • bieżące prace związane z importem.

Nasze wymagania

  • samodzielność i dokładność,

  • wykształcenie wyższe w zakresie handlu zagranicznego lub doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • komunikatywność i umiejętność negocjacji z kontrahentami handlowymi,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu,

  • bardzo dobra znajomość środowiska MS OFFICE (szczególnie MS Excel).

To oferujemy

  • ambitną, pełną wyzwań pracę,

  • możliwości rozwoju, ciągłego doskonalenia się i zdobycia cennego doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • pracę na pełny etat w siedzibie firmy w Krakowie (praca stacjonarna).

EURO-TRADE

Jesteśmy wiodącą na południu Polski firmą, obecną od 30 lat na rynku hurtu i dystrybucji artykułów piśmiennych, papierniczych, szkolnych i zabawkowych oraz producentem, importerem i dystrybutorem marek STARPAK, MEGA CREATIVE, PRIMA ART, CRAFT WITH FUN, BAM BAM oraz MY BUBBLE. Działamy na ogólnopolskim rynku art. dziecięcych, jako wyłączny dystrybutor produktów GRACO, BABY JOGGER oraz JANE. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Działamy również na wielu rynkach europejskich.

Przewiń do profilu firmy