Specjalista ds. Zaopatrzenia

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Niemodlin

    Niemodlin, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednej z największych hurtowni rynku motoryzacyjnego, posiadającej ogólnopolską sieć sprzedaży i dystrybucji, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Siedziba firmy: Opole

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• stały kontakt z rekruterem, który odpowie na Twoje pytania i będzie wsparciem na każdym etapie rekrutacji

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca organizacja i koordynacja transportu z krajów azjatyckich

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesami celnymi dotyczącymi importu towarów z krajów azjatyckich

  • Nadzorowanie procesu importu towarów

  • Negocjowanie i analizowanie ofert na transport morski, drogowy i kolejowy

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi, kontrahentami krajowymi i zagranicznymi oraz agencjami celnymi

  • Współpraca z działem zakupów i logistyki oraz magazynami

  • Raportowanie i analizowanie bieżących spraw związanych z importem

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 letnie doświadczenie związane z importem lub eksportem na rynki azjatyckie

  • Znajomość procedur importowych oraz zasad transportu międzynarodowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Premia uznaniowa

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (8-godzinny czas pracy)

  • Rozbudowany pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kursów i szkoleń)

  • Profesjonalne narzędzia do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Agnieszka Górnicz, tel. 791 366 251

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy