Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Importu

Uniglob Sp. z o.o.O firmie

  • Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Uniglob Sp. z o.o.

Ozorkowska 8

Stryków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją zamówień zakupu
  • Kontrola kosztów oraz terminowej realizacji dostaw
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej w zakresie importu towarów (faktury, dokumenty przewozowe, certyfikaty jakościowe, odprawy celne)
  • Obsługa reklamacji
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i logistyki

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i korespondencję – warunek konieczny
  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru handlu międzynarodowego
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego działania pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość obsługi MS Excel
  • Znajomość aktualnych trendów w wyposażeniu wnętrz - mile widziana
  • Doświadczenie w dziale zakupów, handlowym lub sprzedaży – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00
  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Możliwość dołączenia go grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość korzystania ze zniżek pracowniczych w firmowym sklepie

Specjalista ds. Importu, Ozorkowska 8, Stryków