Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Importu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HAFNER POMAGIER - TRZEBUCHOWSCY SPÓŁKA JAWNA

    HAFNER - www.hafner.pl to marka znana w kraju i za granicą. Zajmuje się kompleksową obsługą Klientów w zakresie produkcji, dostaw i serwisu elementów pneumatyki siłowej i sterującej oraz usługami związanymi z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych.
    Istotnym elementem działalności firmy jest produkcja siłowników pneumatycznych, standardowych i specjalnych oraz innych nietypowych elementów pneumatyki.
    W ofercie znajduje się również gama nowoczesnych sprężarek śrubowych, projektowanie i montaż specjalistycznych instalacji sprężonego powietrza.

    HAFNER posiada 9 własnych salonów sprzedaży w całej Polsce oraz 3 oddziały utrzymania ruchu, łącznie na stałe zatrudnia ponad 120 pracowników.

    Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Toruń

    Zadania:

    • tłumaczenie dokumentów oraz materiałów branżowych
    • podtrzymywanie kontaktów handlowych z zagranicznymi dostawcami
    • negocjowanie cen i warunków handlowych
    • poszukiwanie nowych dostawców
    • realizowanie zakupów wewnątrzwspólnotowych oraz importu, prowadzenie dokumentacji z tego zakresu

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
    • mile widziane doświadczenie w zakresie importu, eksportu
    • znajomość dokumentów SAD i INTRASTAT
    • zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi
    • zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy
    • samodzielność  w działaniu
    • kreatywność
    • dobra znajomość pakietu Office
    • mile widziane prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • bardzo dobre warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju osobistego
    • pracę w młodym zespole

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wyłącznie wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert.

    Administratorem danych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych (np. CV, liście motywacyjnym) jest Hafner Pomagier-Trzebuchowscy Sp.j.,  87-100 Toruń ul. M. Skłodowskiej- Curie 97, e-mail: [email protected] Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji i nie są przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia w każdym czasie. Podanie danych określonych w art. 22(1) Kodeksu pracy oraz aktach wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest w pełni dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Aplikując prosimy załączyć następującą klauzulę:

    1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hafner Pomagier- Trzebuchowscy Sp.j. moich dodatkowych danych osobowych (innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy i aktach wykonawczych ) na potrzeby rekrutacji na stanowisko określone w danym ogłoszeniu.

    2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hafner Pomagier- Trzebuchowscy Sp.j. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.