Specjalista ds. importu z j. angielskim – branża home and garden

Design AGO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalista ds. importu z j.angielskim – branża home and garden

Opis stanowiska:

  • sprawna koordynacja procesu pozyskiwania nowych producentów na rynku zagranicznym
  • współpraca z fabrykami i dostawcami oraz prowadzenie negocjacji min. cen, czasu realizacji transportów oraz warunków handlowych
  • monitorowanie rynku i analiza najnowszych trendów mody
  • przygotowywanie, analiza danych sprzedaży i rotacji produktów w zakresie powierzonego asortymentu
  • optymalizowanie poziomu asortymentu na stanie magazynowym
  • uczestnictwo w branżowych targach w Polsce i za granicą
  • optymalizacja warunków handlowych
  • współpraca z działem produktów i działem marketingu

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w dziale pozyskiwania nowych producentów
  • znajomość j. angielskiego na wysokim poziomie min B2
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami
  • dobra znajomość Excela i praktyczne doświadczenie w tworzeniu analiz sprzedażowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • rzetelność i wysokie zdolności analityczne
  • zainteresowanie branżą home and garden

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne zniżki na produkty dostępne w asortymencie
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy