Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Indywidualnej Obsługi Prawnej

BEST S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizujesz zadania w procesie sądowym w zakresie monitoringu spraw w postępowaniu sądowym o zapłatę (postępowania nakazowe, upominawcze w tym w EPU, zwykłe) oraz sporządzasz pisma sądowe,
  • rejestrujesz podejmowane działania i czynności w systemach informatycznych,
  • analizujesz dokumentację i zarządzasz wytworzoną dokumentacją w prowadzonych sprawach,
  • zgłaszasz wierzytelności w postępowaniu upadłościowym
  • podejmujesz czynności sądowe wobec spadkobierców
  • podejmujesz czynności sądowe wobec osób prawnych

Nasze wymagania

  • znasz obowiązujące przepisy procedury cywilnej, prawa upadłościwego oraz spadkowego
  • dobrze znasz obsługę komputera, w tym MS Office,
  • myślisz analitycznie,
  • jesteś osobą zaangażowaną w realizację zadań, dokładną i skrupulatną,
  • masz wyższe wykształcenie, preferowany kierunek: prawo

To oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowy urlop
  • system kafeteryjny

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Specjalista ds. Indywidualnej Obsługi Prawnej, lubuskie