Oferta pracy

Specjalista ds. Influencer Marketingu

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizację strategii w obszarze Influencer Marketingu

  • koordynację i realizację działań w projektach angażujących ambasadorów

  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi ambasadorami Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, tj. m. in. Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej, Igą Świątek, Kayah i wieloma innymi wyjątkowymi osobami ze świata kultury, sportu, muzyki

  • umiejętne wyszukiwanie i pozyskiwanie Influencerów do realizacji działań promocyjnych (wystąpień w mediach, spotów, dedykowanych wydarzeniach, czy działaniach w kanałach własnych)

  • monitoring realizowanych działań oraz ich raportowanie, analizę ich skuteczności

  • kreatywne wsparcie zespołów projektowych i bieżącą współpracę pomiędzy zespołami Social Media oraz PR

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • masz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii z Influencerami w różnych kanałach w mediach społecznościowych

  • posiadasz wiedzę w kluczowych obszarach marketingu (Social Media, content marketing, e-mail marketing, influencer marketing), znasz i śledzisz aktualne trendy

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym kompetencje komunikacyjne

  • z łatwością nawiązujesz kontakty z innymi i potrafisz budować trwałe relacje

  • jesteś kreatywny/-na, chętnie wychodzisz z rekomendacjami oraz pomysłami na nowe działania

  • potrafisz efektywnie organizować swoją pracę – jesteś samodzielny/-na w działaniu

  • jesteś opanowany/-na i konsekwentny/-na w działaniu

  • możesz pracować zarówno w trybie zdalnym (home office) jak i w razie potrzeby stacjonarnie z naszego biura w centrum Krakowa

  • mile widziane jest: jeśli znasz nasz projekty – SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość pracy z biura w centrum Krakowa

  • narzędzia pracy tj. służbowy laptop, telefon

  • dofinansowanie do opieki medycznej Lux Med

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2001 roku. Jesteśmy organizatorami jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce – SZLACHETNA PACZKA. Łączymy unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące w kampanie medialne i wizerunkowe największe firmy i Partnerów, jak BNP Paribas, Allegro, czy Facebook oraz wyjątkowych Ambasadorów, takich jak Iga Świątek, Kayah czy Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej.

Przewiń do profilu firmy

Do naszego Zespołu Social Mediów chcielibyśmy zaprosić Specjalistę ds. Influencer Marketingu - osobę, która jest ekspertem w budowaniu współpracy i utrzymywaniu relacji z Influencerami, doskonale odnajduje się w świecie Social Mediów i będzie potrafiła skutecznie wzmacniać zaangażowanie naszych ambasadorów. Poszukujemy osoby, która z pasją podchodzi do pracy, jest samodzielna i kreatywna w swoich działaniach i wspólnie z nami, w szczytnym celu będzie potrafiła wykorzystywać potencjał Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości.