Oferta pracy

Specjalista ds. influencer marketingu (rynki zagraniczne)

SFD Spółka AkcyjnaO firmie

  • Głogowska 41, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SFD Spółka Akcyjna

Głogowska 41

Opole

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Influencerami z zagranicy: poszukiwanie nowych osób do teamu (praca w j. angielskim), tworzenie harmonogramów działań oraz dbanie o ich terminową realizację;

  • wsparcie działań związanych z przygotowaniem i realizacją akcji sprzedażowo-marketingowych;

  • budowanie wizerunku firmy oraz produktów poprzez kanały social media m.in. współtworzenie kanału YouTube;

  • zarządzanie społecznościami, kreowanie i planowanie akcji marketingowych, konkursów;

  • analiza zachowań Klientów i optymalizacja działań marketingowych;

  • podejmowanie inicjatyw i projektów związanych z w/w obszarami;

Nasze wymagania

  • ogólnej wiedzy w obszarze sprzedaży i marketingu;

  • znajomości j. obcych: angielski – poziom B2 – wymagane, mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego lub czeskiego.

  • samodzielności w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole;

  • doświadczenia w marketingu będzie dodatkowym atutem.

  • poczucia humoru i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych :)

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko w młodym i ambitnym zespole, liczącym 10 osób. Dla nas najważniejsza jest atmosfera w pracy, relacje i wzajemne wspieranie się przy realizacji kluczowych projektów.

  • mamy swobodny dress code oraz codzienne, relaksujące zajęcia jogi. Oferujemy pełne szkolenie, ciekawe spotkania integracyjne, wyjątkową atmosferę i perspektywę wieloletniego rozwoju osobistego.

  • umowę o pracę;

  • rynkowe wynagrodzenie + system premiowy;

  • bogaty pakiet socjalny: (karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne zniżki na produkty firmy);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SFD S.A. to ogólnopolski lider sprzedaży suplementów diety,

właściciel marek: Allnutrition, SFD Nutrition i posiadacz największego w Polsce branżowego sklepu internetowego oferującego suplementy i odżywki 80 marek z całego świata.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą, nie boisz się wyzwań i chcesz realizować swoje cele zawodowe w gronie wyjątkowych osób, to zapraszamy do rekrutacji!

Dołącz do lidera i wspólnie z nami buduj sukces firmy.