Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Influencer Marketingu

BOHOMOSS PATRZAŁEK & ŁOPATKO s.c.O firmie

  • Technologiczna 46, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BOHOMOSS PATRZAŁEK & ŁOPATKO s.c.

Technologiczna 46

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Ciągła współpraca z blogerami, inluencerami i celebrytami. Nawiązywanie nowych współprac barterowych i płatnych w obszarze Instagrama, Facebooka, YouTuba, Tik Toka oraz blogerów,

  • Negocjacja wynagrodzenia za umawiane działania,

  • Sprawdzenie i egzekwowanie powierzonych zadań,

  • Tworzenie raportów i innych dokumentacji dotyczących swojej pracy,

  • Zawierania umów, pilnowania płatności za wyżej wymienione współprace,

  • Praca z zespołem marketingu przy różnych projektach,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok. Może być to marketing, social media lub podobne. *Im większe masz doświadczenie, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ od tego będzie zależało Twoje stanowisko (junior/regular),

  • Znakomite zdolności negocjacyjne (będziemy na to zwracać uwagę),

  • Znajomość trendów w mediach społecznościowych, świecie mody, vlogerów i celebrytów,

  • Znajomość różnych rodzajów contentu na Facebooku Instagramie itp.,

  • Dyspozycyjność. Szukamy osoby na pełny wymiar czasu pracy w trybie stacjonarnym,

  • Precyzja, dbałość o szczegóły,

  • Samodzielność, zaangażowanie, terminowość, sumienność i cierpliwość,

  • Liczymy na to, że o plotkach, ploteczkach i skandalach w świecie fashion reszta zespołu dowie się właśnie od Ciebie. :)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Udział w wybranym szkoleniu raz w roku,

  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy,

  • Darmowy dostęp do Netflix i Spotify,

  • Wyjazdy integracyjne raz w roku,

  • Kawę w biurze bez limitu,

  • Możliwość przyjścia do pracy z pupilem,

  • Świetny dojazd do firmy, unikając zakorkowanego centrum miasta,

  • Wybór sprzętu, potrzebnego w pracy,

  • Terminowa wypłata na koniec miesiąca

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • darmowy dostęp do Netflix i Spotify

Firma BOHOMOSS szuka idealnego kandydata do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Influencer Marketingu. Poszukujemy osoby, która będzie pracować z nami stacjonarnie na miejscu, w Rzeszowie. Jeśli jesteś z innego miasta, a masz w gronie znajomych osobę z okolic Rzeszowa – pokaż jej proszę to ogłoszenie.

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się marką. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą nocnej bielizny damskiej i bardzo dobrze nam to wychodzi. Jesteśmy „rodzinną” firmą, bez korpogonitwy, bez dress codu, ale w pełni zaangażowanym zespołem. Naszym atutem są ludzie – uprzejmi, odważni i słowni. Bardzo mocno wierzymy w potencjał ludzki i z całych sił staramy się rozwijać talenty każdego współpracownika. W BOHOMOSS nie mamy owocowych wtorków, nie pracujemy w „młodym, dynamicznym zespole”, nie jesteśmy korpo i jeszcze długo nie będziemy. Czy jest zatem coś, czym możemy Cię przekonać? Spróbujmy tak: Wyobraź sobie, że pracujesz z przyjacielem przy jednym projekcie. Uczysz się od niego, w każdej chwili możesz liczyć na jego wsparcie, zapytać o zdanie i poprosić, aby zaparzył Ci kawę, bo nie chcesz się odrywać od pracy. Wiesz, że nie odmówi, tylko uśmiechnie się i zapyta, czy nałożyć Ci ciasto, czy jednak jesteś na diecie. Masz swobodę działania, a Twoje pomysły są mile widziane. Tak to mniej więcej u nas wygląda.

Przewiń do profilu firmy

Zostaw nam CV jeśli:

  • Lubisz zawierać nowe kontakty, dogrywać szczegóły i obserwować efekty,

  • Znakomicie obracasz się w świecie mody i celebrytów,

  • Nie lubisz „odpuszczać”,

  • Szukasz nowych rozwiązań w sytuacjach kryzysowych,

  • Nie straszne są dla Ciebie umowy i faktury,

  • Lubisz pracować w zespole i masz sympatyczną osobowość,

  • Pragniesz dalej się rozwijać w tym kierunku i pogłębiać wiedzę,

  • Nauka nowych rzeczy sprawia Ci frajdę,

Etapy rekrutacji:

  • 1. Wyślij CV

  • 2. Jeśli przykujesz naszą uwagę – skontaktujemy się z Tobą i wyślemy Ci krótkie zadanie

  • 3. Poznajmy się! Przyjedziesz do nas na rozmowę rekrutacyjną do biura w Rzeszowie lub online