Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Informacji Farmaceutycznej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZATRUDNIMY: Specjalista ds. Informacji Farmaceutycznej
    Lokalizacja: Łódź

    Zakres obowiązków:

    •  nadzór merytoryczny nad kartami produktów leczniczych w ofercie DOZ.pl
    • rozwój projektów encyklopedii leków i ziołopedii – tworzenie i aktualizacja wpisów (z uwzględnieniem wskazówek mających na celu zapewnienie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google)
    • udział w innych projektach wewnętrznych

    Wymagania:

    • wykształcenia wyższego – Magister Farmacji – warunek konieczny
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
    • lekkiego pióra i umiejętności dostosowania języka komunikacji do Pacjentów
    • samodzielności w działaniu
    • proaktywnego podejścia do zadań wynikających z zakresu obowiązków
    • wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • wiedza na temat dostępnych rozwiązań e-commerce i narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
    • logikę i pozytywne emocje
    • ulubione miejsce pracy
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
      pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność
      kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi
      sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
    bottom
    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992