Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Informacji Zarządczej i Analiz

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do Najlepszego Pracodawcy 2014 - Liberty Ubezpieczenia.

    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Należymy do istniejącej od 1912 roku międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Liberty Mutual.
    Nasz zgrany i bardzo zaangażowany zespół chcemy powiększyć o osobę pracującą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie raportów i analiz cyklicznych i ad-hoc dla różnych obszarów biznesowych (np., Likwidacja Szkód, Sprzedaż, Płatności)
    • Rozwój i utrzymanie systemu informacji zarządczej, w tym Hurtowni Danych
    • Przygotowywanie i prezentacja raportów zarządczych dla dyrekcji firmy
    • Działania mające na celu podnoszenie jakości danych
    • Współpraca przy rozwoju aplikacji i systemów informatycznych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: matematyka, informatyka, ekonometria, ekonomia lub finanse)
    • Min 2 lata doświadczenia w prowadzeniu analiz biznesowych (sprzedażowych, marketingowych i innych)
    • Bardzo dobra znajomość SQL
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz systemami przetwarzania informacji
    • Biegła znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)
    • Wysokie zdolności komunikacyjne
    • Sumienność, dokładność, samodzielność

    Mile widziane

    • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej
    • Doświadczenie w pracy z hurtowniami danych w szczególności opartych na technologii MS SQL Server
    • Doświadczenie w analizie dużych zbiorów danych metodami statystycznymi i data mining

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy (pełen etat) oraz atrakcyjny pakiet benefitów
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej adnotacji:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.
    Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.