Oferta pracy

Specjalista ds. Informacji Zarządczej i Raportowania

UNIQA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów automatycznych za pomocą MS SQL, SQL Server Reporting Services (SSRS), Power BI;

  • Tworzenie wizualizacji danych, przyjaznych użytkownikowi raportów i dashboardów.

  • Przygotowywanie zestawień ad-hoc dla różnych obszarów biznesowych;

  • Optymalizacja i automatyzacja procesów raportowych;

  • Rozwój systemu informacji zarządczej (np. współpraca przy rozwoju hurtowni danych);

  • Współpraca przy rozwoju aplikacji i systemów informatycznych

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analityczno-projektowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: matematyka, informatyka, ekonometria, ekonomia lub finanse;

  • Praktyczna znajomość języka SQL na zaawansowanym poziomie;

  • Umiejętność praktycznego posługiwania się narzędziem Report Builder na poziomie zaawansowanym

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz systemami przetwarzania informacji;

  • Zdolności analityczne, inicjatywa, pomysłowość, umiejętność znajdowania rozwiązań;

  • Sumienność, dokładność, samodzielność, Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane

  • Umiejętność praktycznego posługiwania się narzędziem MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy z użytkownikami biznesowymi;

  • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej;

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Szukamy kandydatek\-ów zainteresowanych wykorzystaniem umiejętności analizy danych do identyfikowania i rozwiązywania praktycznych problemów biznesowych.