Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Informatycznych

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.O firmie

  • Roberta de Plelo 6
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.

Roberta de Plelo 6

Gdańsk

ZADANIA:

  • Administracja, nadzór i konfiguracja firmowych zabezpieczeń antywirusowych
  • Prowadzenie czynności instalacyjnych sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Prowadzenie kontroli stanu technicznego sprzętu komputerowego i drukarek
  • Prowadzenie bieżącego serwisu sprzętu komputerowego
  • Diagnostyka i usuwanie zgłoszonych awarii urządzeń końcowych
  • Obsługa incydentów
  • Monitorowanie napraw zleconych serwisom zewnętrznym
  • Przygotowanie sprzętu do likwidacji
  • Dokumentowanie wykonanych prac
  • Prowadzenie spraw związanych z zabezpieczeniem narzędzi i rozwiązań technologicznych w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania wykorzystywanego w przedsiębiorstwie
  • Sprawowanie ogólnego nadzoru nad eksploatacją sprzętu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie o profilu informatycznym (mile widziany technik informatyk lub licencjat z kierunków pokrewnych)
  • Praktyczna znajomość sprzętu komputerowego PC
  • Znajomość zagadnień konfiguracji komputerów PC
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych
  • Dobra znajomość oprogramowania typu Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, dokładność, sumienność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość  podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne