Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Informatycznych

PGNiG Technologie Spółka Akcyjna

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa baz danych: MS Access i MS SQL.

  • Wsparcie i rozwój posiadanych systemów.

  • Wsparcie dla sprzętu komputerowego oraz oprogramowania stacji roboczej/biurowego.

  • Wsparcie użytkowników w zakresie IT (systemy operacyjne oprogramowanie biurowe Office).

  • Obsługa zdalna użytkowników za pomocą dedykowanych narzędzi.

  • Obsługa systemu ServiceDesk.

  • Utrzymywanie ciągłości pracy podległych systemów i aplikacji poprzez: bieżące administrowanie, obsługę zgłoszeń użytkowników, podejmowanie działań zapobiegawczych oraz redukujących skutki awarii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie z systemami Microsoft Windows, Microsoft Office, AD, O365.

  • Bardzo dobra znajomość technologii budowy aplikacji z użyciem środowiska Visual Basic for Applications.

  • Bardzo dobra znajomość baz danych MS Access i MS SQL.

  • Duża samodzielność w rozwiązywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP oraz podstaw w zakresie konfiguracji środowiska LAN, WAN.

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie i pewnego pracodawcę.

  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (dofinansowania z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny).