Oferta pracy

Specjalista ds. Informatycznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny MegrezO firmie

  • Edukacji 102
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez

Edukacji 102

Tychy

Megrez Sp. z o.o. – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach jest jedną z największych placówek medycznych w regionie. Udziela kompleksowych świadczeń medycznych na kilkunastu oddziałach szpitalnych oraz w zakładach diagnostycznych. Priorytetem dla Szpitala jest najlepsza jakość opieki nad pacjentem oraz wysokie standardy organizacyjne, co potwierdza akredytacja Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i certyfikacja ISO.

Poszukujemy obecnie Specjalisty ds. Informatycznych, który dołączy do naszego zespołu i będzie tworzyć z nami nowoczesną i zachowująca wysokie standardy placówkę medyczną.

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

  • Rozwiązywanie problemów w zakresie obsługi systemu operacyjnego Windows / macOS / linux;
  • Zarządzanie użytkownikami na poziomie nadzoru nad polityką zmiany haseł przypisywanie uprawnień (w tym obsługa zmian haseł);
  • Zapewnienie ciągłości działania sprzętów komputerowych będących własnością szpitala;
  • Wykonywanie czynności związanych z naprawą, modernizacją, usuwaniem awarii sprzętu komputerowego zainstalowanego w poszczególnych komórkach organizacyjnych Szpitala;
  • Nadzorowanie prac związanych z serwisem systemów wykorzystywanych na terenie szpitala w szczególności RIS/PACS (Alteris), HIS (AMMS, InfoMedica) wykonywanych przez firmy zewnętrzne;
  • Konfiguracja i zarządzanie centralnym serwerem licencji i polityk antywirusowych;
  • Prace w zakresie konfiguracji urządzeń i użytkowników sieci dla usług DHCP, DNS, AD, przydziałów sieciowych;
  • Bieżąca konfiguracja sieci LAN;
  • Bieżąca konfiguracja usługi domenowej oraz zarządzanie usługą Active Directory, zarządzanie użytkownikami;
  • Zarządzanie i bieżąca konfiguracja środowiska systemowego kopii zapasowych;
  • Zarządzanie środowiskiem serwerów i storage, w tym w zakresie wirtualizacji;

Nasz idealny kandydat:

  • Ma wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe – informatyczne;
  • Posiada minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu utrzymaniem systemów i infrastruktury IT;
  • Zna Windows Server 2019 (Hyper-V, AD, DNS, DHCP, WSUS);
  • Posiada dobrą znajomość zagadnień sieciowych;
  • Zna Windows 10, linux, macOS;
  • Posługuje się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z systemami szpitalnymi klasy HIS/LIS/RIS oraz znajomość systemów bazodanowych: MS SQL, MySQL, Oracle, SQL Server;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z tworzeniem oraz obsługą stron WWW: HTML, CSS, PHP, JS;

Oto co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Czas pracy zgodny ze standardami obowiązującymi w jednostkach służby zdrowia,  w wymiarze 37 godz. 55 min. tygodniowo – w piątki pracujemy tylko do 13!
  • Benefity pozapłacowe: karnet Multisport, dofinansowanie kształcenia, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach;
  • Współpracę ze zgranym i przyjaznym zespołem w dobrej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej placówce medycznej, będącej jednym z największych szpitali w regionie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy