Oferta pracy

Specjalista ds. informatycznych

SARIA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa SARIA to międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa z kapitałem niemieckim zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z liderów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Połączenie ekonomii z ekologią znajduje się w centrum naszej uwagi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych procesów przetwórczych, wytwarzaniu wielu produktów na bazie naturalnych surowców w znacznym stopniu przyczyniamy się do zachowania zasobów naturalnych.

W Polsce Grupa SARIA zatrudnia około 800 pracowników w kilku powiązanych spółkach tworzących Grupę Kapitałową Saria Polska.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. informatycznychNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów - Włochy

Twoje zadania:

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w obszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, oprogramowanie),
  • Administracja serwerami oraz LAN/WAN/VPN w oparciu o obowiązujące procedury korporacyjne,
  • Monitorowanie systemów IT,
  • Udział w koordynowaniu działań związanych z obsługą informatyczną i telekomunikacyjną firmy,
  • Udział w utrzymywaniu standardów bezpieczeństwa IT w firmie,
  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji / procedur,

Docenimy Cię za:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne bądź pokrewne,
  • Znajomość rozwiązań Azure, AD, O365, Exchange, SfB (Teams),
  • Dostarczanie systemów infrastruktury IT i usług wsparcia na wysokim poziomie,
  • Znajomość baz danych i umiejętność budowania zapytań SQL,
  • Rozumienie koncepcji sieci, w tym TCP / IP, LAN / VLAN; Wi-Fi,
  • Doświadczenie w zarządzaniu UTM (fortigate, checkpoint),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikacje,
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i ulepszeń, oraz proaktywne podejście

Mamy dla Ciebie:

  • Umowa o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: współfinansowaną: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • Pracę w organizacji działającej w Polsce ponad 27 lat.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o nas na stronie: www.saria.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy