Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. informatyki - Administrator IT

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o.

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KOPEL Sp. z o.o.
HURTOWNIE ELEKTRYCZNE KOPEL Sp. z o.o.

Sieć hurtowni elektrycznych zajmująca się dystrybucją automatyki, oświetlenia, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz kabli i przewodów
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych kandydatów na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja, obsługa i utrzymanie infrastruktury IT w Centrali firmy oraz w oddziałach zamiejscowych
  • Zapewnienie poprawnej ciągłej pracy serwerów, systemów komputerowych, stacji roboczych oraz kanałów teletransmisji
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów i aplikacji w środowisku użytkownika
  • Wsparcie użytkowników w eksploatacji systemów informatycznych we wszystkich modułach działających w firmie
  • Współpraca z dostawcą systemu ERP w celu zapewnienia ciągłości pracy systemu
  • Administracja systemami z rodziny Windows/Windows Server
  • Administrowanie platformą Active Directory
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Administrowanie sieciami LAN/WAN/WLAN/VPN, konfiguracja urządzeń sieciowych, routerów dostępowych.
  • Udział w wewnętrznych projektach rozwojowych

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie w obszarze infrastruktury IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (w szczególności bazy danych Oracle)
  • Umiejętność pisania zapytań/procedur /funkcji Oracle PL/SQL
  • Znajomość środowiska Visual Studio oraz platformy .NET (Visual Basic)
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji (HYPER-V)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w dziale IT w firmie o profilu handlowym
  • Rozumienie procesów zachodzących w firmie handlowej - logistycznych, magazynowych i sprzedażowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu wewnętrznych rozwiązań/projektów IT

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę
  • Partnerskie relacje oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne