Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Informatyki

TK-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

Mile widziane

  • VMware

  • vSphere

  • Microsoft Hyper-V

  • MySQL

  • SQL Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów informatycznych

  • Administracja systemami Windows i Linux

  • Konfiguracja i administracja urządzeniami sieciowymi

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń w systemie

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji informatycznej

  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci i systemów poprzez monitorowanie oraz zapewnienie ciągłości działania sieci, systemów oraz usług informatycznych

  • Rozwiązywanie problemów wraz z udzielaniem wsparcia technicznego

  • Udział we wdrożeniach projektów informatycznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość budowy komputera

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows mile widziana znajomość systemu Mac OS lub Linux

  • Znajomość modelu ISO/OSI, protokołu TCP/IP, LAN Switching, IP Routing, QoS, VPN, znajomość zagadnień z zakresu sieci bezprzewodowych

  • Znajomość oraz wiedza dotycząca urządzeń sieciowych (Switche L2 i L3, Routery, UTM, Kontrolery WiFi)

  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN

  • Doświadczenie w zakresie budowania, utrzymywania, administracji środowisk Microsoft Server

  • Znajomość zagrożeń bezpieczeństwa IT

  • Świadomość kwestii bezpieczeństwa i poufności danych

  • Prawo jazdy kat B

  • Chęć rozwoju oraz otwartość na nowe wyzwania

  • Staranność i sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Certyfikaty Microsoft, Vmware, Cisco, Fortinet, Linux Red Hat

  • Doświadczenie w administracji: VMware vSphere, Microsoft Hyper-V

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność tworzenia stron www

  • Znajomość MySQL, SQL Server

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - 4000 - 7000 PLN netto

  • Oferujemy pracę w kilkudziesięciu osobowym zespole

  • Współpraca z ekspertami

  • Dostęp do szkoleń, stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

  • Ambitne wyzwania i nowe projekty

  • Ubezpieczenie na życie, karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych dla małych, średnich i dużych firm oraz współpracą informatyczną z służbą zdrowia.

Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej, szkoleniach oraz bezpieczeństwie informacji.

Przewiń do profilu firmy