Specjalista ds. Informatyki

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Proseat Sp z o.o. jest międzynarodową firma produkcyjną, specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych - zagłówków i podłokietników. Spółka zatrudniająca obecnie około 1 100 osób jest dostawcą dla niemieckich, francuskich i koreańskich producentów samochodów.

    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

    REALIZOWANE ZADANIA:

    • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie systemu IT
    • rozwijanie istniejących systemów IT do poziomu standardów światowych w branży motoryzacyjnej
    • zapewnianie odpowiedniego poziom bezpieczeństwa systemu i danych
    • zapewnianie sprawnego funkcjonowania sprzętu IT w zakresie Systemu ERP
    • obsługa, nadzór i konserwacja systemu IT, sprzętu komputerowego i oprogramowania

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • dobra znajomość zagadnień komunikacji sieciowej (mile widziane Cisco CCNA)
    • doświadczenie w zakresie administracji systemami rodziny Microsoft Windows oraz Windows Server
    • znajomość funkcjonowania i administracji Active Directory na poziomie podstawowym
    • doświadczenie w podstawowej obsłudze systemów Linux/Unix oraz działających na nich usług (DNS, DHCP, SMB)
    • wsparcie pracy i rozwiązywanie typowych problemów użytkowników (Systemy operacyjne Microsoft i pakiety Office, drukarki sieciowe, itp.)
    • umiejętność szybkiego reagowania i wyznaczania priorytetów w sytuacjach stresowych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
    • prawo jazdy kat. B

    NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

    • inwestycje w rozwój pracowników- kierujemy na potrzebne szkolenia, dofinansowujemy naukę języków obcych oraz odwiedzamy targi branżowe
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy poprzez awanse wewnętrzne
    • atmosferę otwartości i nastawienie na współpracę
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • kartę MULTISPORT i opiekę medyczną
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

    Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest PROSEAT Sp. z o.o. (ul. Międzyrzecka 16, 43-382, Bielsko-Biała; tel.: 33 472 32 80), który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych mail:[email protected]

    Dane przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

    Jeżeli wyrażona została zgoda, dane przetwarzane będą także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do czasu jej cofnięcia, do czego macie Państwo prawo w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem.

    Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

    Kandydat ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Proseat Sp. z o. o.