Oferta pracy

Specjalista ds. informatyki i wdrożeń

Rob-Com Sp. J.O firmie

  • Gajowa 21, Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rob-Com Sp. J.

Gajowa 21

Wrocław

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1995 roku działając jako integrator systemów informatycznych oraz dystrybutor sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych. Świadczymy także usługi doradcze w zakresie IT często proponując własne rozwiązania, oparte na najnowszych technologiach. Naszymi klientami są firmy z którymi budujemy partnerskie relacje, które są też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole.

Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek informatyczny i jesteś pewien swojej wiedzy, którą zechcesz się podzielić, dołącz do nas.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Potencjalny kandydacie najlepiej, jeśli:

  • jesteś wewnętrznie przekonany o potrzebie rozwoju,
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • posiadasz umiejętność pisania zapytań SQL,
  • znasz dobrze systemy operacyjne Windows/Linux,
  • posługujesz się językiem angielskim,
  • jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole,
  • jesteś samodzielny, dyspozycyjny i odpowiedzialny,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Opis Stanowiska

Oczekujemy, że:

  • pomożesz przy instalacjach i wdrożeniach oprogramowania w środowiskach bazodanowych,
  • będziesz pomocny podczas interwencji serwisowych na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • nacisk na przyspieszony rozwój zawodowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • udział w ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z dopiskiem w temacie: "Specjalista ds. informatyki i wdrożeń"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy