Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. informatyki – IT Support

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Zbożowa 4

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Office365

  • Windows 10

  • Windows Server

  • SQL

  • Apple

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, instalacja i obsługa sprzętu komputerowego z systemem MS Windows,

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników w zakresie sprzętu, oprogramowania i systemów IT,

  • Obsługa systemu ticketowego oraz systemu zarządzania poprawkami,

  • Przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników,

  • Administrowanie systemem telefonii IP,

  • Analizowanie wymagań, weryfikacja ustawień, Eskalowanie zadań do osób z innych obszarów,

  • Udział w projektach wdrożeniowych, opracowywanie wymagań technicznych i funkcjonalnych w ramach prac rozwojowych istniejących systemów oraz nowych wdrożeń.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows 10,

  • Dobra znajomość pakietu Office365,

  • Wiedza z zakresu sprzętu: komputery, drukarki, urządzenia mobilne (iOS, Android),

  • Umiejętność diagnostyki problemów (sprzęt, oprogramowanie oraz systemy operacyjne, sieć),

  • Podstawowa znajomość środowisk Active Directory,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, chęć do nauki i rozwoju zawodowego.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość systemów z rodziny Linux,

  • Znajomość mobilnych systemów Apple iPhone, iPad,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Orientacja na bezpieczeństwo,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, budowanie ścieżki kariery

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w ramach umowy o pracę

  • Premię roczną uzależniona od wyników

  • Elastyczny czas i miejsce pracy – hybrydowy system pracy

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie wypoczynku, rozwój zawodowy, szkolenia językowe, spotkania integracyjne

  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji

  • Pracę w fantastycznym i ambitnym zespole

  • Przyjazną atmosferę

  • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji

  • Brak dress code’u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła, energii elektrycznej oraz dostawą rozwiązań energetycznych dla Klientów na terenie kraju. Spółka wchodzi w skład koncernu E.ON.

Przewiń do profilu firmy