Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. informatyki

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.O firmie

  • Baildona 66, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.

Baildona 66

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowisk do pracy – podłączenie sieci oraz instalacja oprogramowania;

  • Naprawa/ modernizacja jednostek komputerowych;

  • Archiwizacja oraz zarzadzanie bazą danych;

  • Tworzenie dziennych/tygodniowych/miesięcznych raportów i analiz;

  • Tworzenie podstawowych zasad i funkcjonalności systemów w call center;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Raportowanie błędów;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury informatycznej oraz metaprocesów w przypadku systemów dedykowanych;

  • Utrzymanie relacji biznesowych z partnerami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputerów - software/hardware;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel);

  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych – logistyka sieci, montaż, podłączenie;

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux.

  • Podstawowa wiedza o oprogramowaniu dodatkowym np.: do szyfrowania, konwersji plików, tworzenia obrazów lub wideo;

  • Podstawowa wiedza o administracji zasobami/użytkownikami w domenie AD;

  • Podstawowa wiedza o zarządzaniu bazami SQL.

Mile widziane

  • Język programowania np.: Java/C++;

  • Obsługa stron wordpress;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity,

  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy

  • Karta Multisport

Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko Specjalista ds. informatyki do prężnie działającego Call Center. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę informatyczną i analityczną.

Przewiń do profilu firmy