Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. informatyki

Salus International Sp. z o.o.O firmie

  • Pułaskiego 9, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salus International Sp. z o.o.

Pułaskiego 9

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • wirtualizacja

  • UTM

  • systemy backupu

  • szyfrowanie

  • VPN

  • bazy danych

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie, rozwój i monitorowanie pracy środowiska IT

  • diagnoza i rozwiązywanie bieżących problemów oraz proaktywne podejście do zapobiegania ich występowaniu

  • serwis sprzętu, sieci oraz oprogramowania

  • wsparcie użytkowników wewnętrznych oraz klientów w zakresie oferowanych usług

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w administrowaniu serwerami na platformie Windows, Linux

  • znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami LAN/WAN oraz UTM

  • znajomość systemów backupu oraz archiwizacji

  • znajomość systemów do wirtualizacji serwerów

  • tworzenie skryptów automatyzujących zadania administracyjne oraz dokumentowanie zmian w systemach

  • wiedza oraz doświadczenie związane z bezpieczeństwem systemów IT

  • znajomość problematyki związanej z RODO oraz bezpieczeństwem przetwarzania danych

  • umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

  • komunikatywność, kultura osobista i umiejętność rozmowy oraz pracy z użytkownikiem końcowym

Mile widziane

  • znajomość Python, PHP, SQL

  • znajomość zasad licencjonowania oprogramowania

  • znajomość oprogramowania serwerowego do komunikacji z aptekami

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwój własnych kompetencji

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Salus International Sp. z o.o. istnieje od 1991 r.

Jest jedną z liczących się hurtowni farmaceutycznych na rynku polskim.

Cenimy ludzi ambitnych, uparcie dążących do celu, którzy z pasją podchodzą do życia i pracy.

Czekamy na Ciebie – dołącz do nas

Przewiń do profilu firmy