Oferta pracy

Specjalista ds. Informatyki

JAS-FBG S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów biznesowych

  • administrowanie i rozwój infrastruktury sieciowej firmy (konfiguracja przełączników, routerów itp.)

  • administrowanie serwerami Microsoft Windows

  • serwis sprzętu komputerowego, systemów monitoringu

  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy i pomoc użytkownikom (help-desk)

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe o profilu informatycznym lub pokrewnym

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość technologii Microsoft (Windows Server, Active Directory, SQL Server, itp.)

  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN)

  • umiejętność myślenia analitycznego, zaangażowanie i motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość rozwiązań UTM FortiGate

  • doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu urządzeniami VoIP

  • znajomość konsoli ESET PROTECT

  • znajomość technologii Vmware

  • doświadczenie we wdrażaniu Microsoft Office 365

  • doświadczenie w administracji Linux/Unix

  • znajomość dobrych praktyk IT i metodyk projektowych

  • certyfikaty zawodowe

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

  • praca w młodym i kreatywnym zespole, możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • inicjatywy dobroczynne