Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. informatyki

Akademia Sztuk Pięknych w KatowicachO firmie

4 7005 640 brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zadania realizowane na stanowisku:

Monitorowanie i konserwacja systemów informatycznych, komputerów oraz urządzeń sieciowych. Wsparcie techniczne i merytoryczne dla użytkowników sprzętu komputerowego. Instalacja i aktualizacja oprogramowania używanego przez Akademię. Prowadzenie dokumentacji technicznej prowadzonych prac.

Wsparcie dla prac prowadzonych przez Sekcję Informatyczną oraz zapewnienie prawidłowego działania usług i systemów informatycznych działających w Akademii.

Wymagania:

  • Wykształcenie: ukończone studia na uczelni wyższej na kierunku Informatyka lub średnie
  • doświadczenie zawodowe ogólne: 3 lata przy wykształceniu wyższym-kierunkowym (informatyka) ,        8 lat przy wykształceniu średnim;
  • doświadczenie zawodowe w określanym obszarze:3 lata przy realizacji zadań związanych z konfiguracją systemów operacyjnych, konfiguracją systemów sieciowych, konfiguracją systemu monitoringu urządzeń sieciowych i serwerów;
  • znajomość systemów operacyjnych w zakresie konfiguracji, znajomość sieci Ethernet TCP/IP, znajomość zagadnień z dziedziny IT;
  • umiejętność konfiguracja systemów operacyjnych, systemów sieciowych, systemu monitoringu urządzeń sieciowych i serwerów, systemów serwerowych, konfiguracja urządzeń sieci Ethernet TCP/IP,
  • umiejętność obsługi sprzęty audiowizualnego (przy wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Akademię)
  •  posiadanie zdolności analitycznego myślenia i wnioskowania, syntezy wiadomości i umiejętności myślenia koncepcyjnego
  • kreatywność na etapie planowania i wdrażania nowych usług IT;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w obrębie Działu Informatycznego, jak również w ramach współpracy z pracownikami Akademii w zakresie monitoringu i konfiguracji usług;
  • odpowiedzialność.
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na zapoznanie się z dokumentacją techniczną

Wymagania dodatkowe:

  • Uprawnienia SEP E (eksploatacja)
  • Udział w projektach wdrożeniowych, umiejętność projektowania systemów informatycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz klauzuli zgody dla kandydatów do pracy w ASP klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne