Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Informatyki

BarwaO firmie

Barwa

Tadeusza Szafrana 11

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej;

  • Administrowanie systemami działającymi w firmie (serwery Windows, NAS, wirtualizacja, Oracle, SQL, ERP, CRM);

  • Administrowanie usługami chmurowymi (Office 365, Azure);

  • Instalacja nowych serwerów i oprogramowania;

  • Tworzenie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa;

  • Optymalizacja i zapewnienie sprawności pracy sieci i systemów;

  • Wsparcie użytkowników w zakresie systemów informatycznych i szkoleń;

  • Udział, organizacja i monitorowanie projektów z zakresu IT;

  • Zarządzanie licencjami;

  • Helpdesk z zakresie systemów działających w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;

  • Doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku;

  • Ogólna znajomość technologii serwerowych, sieciowych i wirtualizacji;

  • Praktyczna znajomość instalacji, konfiguracji i zarządzania systemami Windows, w tym Windows Server 2012-2019;

  • Praktyczna znajomość narzędzi backupu plików oraz baz danych;

  • Praktyczna znajomość zarządzania siecią (konfiguracja przełączników, AP, firewall);

  • Gotowość do pracy poza standardowymi godzinami pracy;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym;

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;

  • Gotowość i umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technik;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu IMPULS.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość ciągłego rozwoju,

  • Kartę sportową oraz możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia,

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i wyników pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta sportowa