Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Informatyki

Iglotech Sp. z o.oO firmie

  • Kwidzyn, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Iglotech Sp. z o.o

Toruńska 41

Kwidzyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów SQL
  • prace programistyczne nad rozwojem oprogramowania w firmie
  • opieka nad sprzętem i oprogramowaniem, w tym administrowanie serwerami, usługami serwerowymi i sieciowymi,
  • rozwój infrastruktury sieciowej,
  • monitoring sprzętu i oprogramowania,
  • archiwizacja baz danych,
  • bieżąca obsługa oraz wsparcie techniczne dla użytkowników w zakresie infrastruktury informatycznej i oprogramowania, w tym diagnozowanie i usuwanie awarii systemów i sprzętu,
  • wdrażanie i monitorowanie mechanizmów ochrony systemów i sieci komputerowych,
  • nadawanie/odbiór/modyfikację uprawnień,
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemach informatycznych.

Podział czasu pracy

60%

Przygotowywanie raportów SQL

30%

Bieżąca obsługa oraz wsparcie techniczne dla użytkowników

10%

Monitoring sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym,
  • dobra znajomość SQL,
  • znajomość systemów operacyjnych, baz danych i aplikacji biurowych,
  • znajomość obsługi i administracji systemami z rodziny Windows, Linux,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • znajomość podstawowych zagadnień sieci LAN,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość systemu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu,
  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, karty Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pracę od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Iglotech Sp. z o.o., Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, odznaczony wieloma nagrodami w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem SOLIDNA FIRMA oraz zarządzania zasobami ludzkimi SOLIDNY PRACODAWCA.

Aktualne oferty pracodawcy
SDIT/Kwidzyn /21

Specjalista ds. Informatyki, Toruńska 41, Kwidzyn