Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Informatyki

Iglotech Sp. z o.oO firmie

  • Toruńska 41, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Iglotech Sp. z o.o

Toruńska 41

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów SQL

  • prace programistyczne nad rozwojem oprogramowania w firmie

  • opieka nad sprzętem i oprogramowaniem, w tym administrowanie serwerami, usługami serwerowymi i sieciowymi,

  • rozwój infrastruktury sieciowej,

  • monitoring sprzętu i oprogramowania,

  • archiwizacja baz danych,

  • bieżąca obsługa oraz wsparcie techniczne dla użytkowników w zakresie infrastruktury informatycznej i oprogramowania, w tym diagnozowanie i usuwanie awarii systemów i sprzętu,

  • wdrażanie i monitorowanie mechanizmów ochrony systemów i sieci komputerowych,

  • nadawanie/odbiór/modyfikację uprawnień,

  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemach informatycznych.

Podział czasu pracy
60%

Przygotowywanie raportów SQL

30%

Bieżąca obsługa oraz wsparcie techniczne dla użytkowników

10%

Monitoring sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym,

  • dobra znajomość SQL,

  • znajomość systemów operacyjnych, baz danych i aplikacji biurowych,

  • znajomość obsługi i administracji systemami z rodziny Windows, Linux,

  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,

  • znajomość podstawowych zagadnień sieci LAN,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość systemu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu,

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, karty Multisport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Iglotech Sp. z o.o., Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, odznaczony wieloma nagrodami w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem SOLIDNA FIRMA oraz zarządzania zasobami ludzkimi SOLIDNY PRACODAWCA.

Przewiń do profilu firmy