Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Informatyki

  • Łomna-Las (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się polska firma handlowa obecna na rynku krajowym i rynkach zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. INFORMATYKI
    Miejsce pracy: Łomna Las / koło Łomianek

    Wymagania:

    • wykształcenia informatycznego,
    • znajomości administracji MS SQL Server i programowania w T-SQL,
    • znajomości technologii sieciowych i internetowych,
    • umiejętności współpracy z użytkownikami oprogramowania,
    • zdolności samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów,
    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Zakres obowiązków:

    • administracja systemem wspomagającym zarządzanie firmą,
    • wykonywanie analiz i raportów,
    • wdrażanie nowych rozwiązań spełniających potrzeby informatyczne na różnych szczeblach organizacji,
    • wsparcie pracowników w sprawach informatycznych,
    • rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z dopiskiem w treści maila „Informatyk” za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIX Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marywilskiej 34, 03-228 Warszawa (Centrum Dystrybucyjno Handlowe Łomna Las, ul. Dobra 3, 05-152 Czosnów) ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Mam świadomość że bez mojej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane podaję dobrowolnie.