Oferta pracy

Specjalista ds. Informatyki

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie obsługi informatycznej w zakresie wsparcia użytkowników w lokalizacjach w Poznaniu,

  • obsługa incydentów związanych ze sprzętem, systemami, usługami i infrastrukturą IT.

  • przygotowywanie i utrzymanie komputerowych stanowisk pracy i urządzeń wielofunkcyjnych,

  • obsługa użytkowników kluczowych VIP,

  • prowadzenie bazy danych konfiguracji sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne/wyższe - preferowany kierunek informatyka

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows

  • znajomość sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych

  • znajomość aktualnych trendów z zakresu branży IT

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Prawo jazdy kat. B

Przewidywany termin zatrudnienia: styczeń 2022 r.

Kandydaci mogą przesyłać oferty w terminie do 21 listopada 2021r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.