Oferta pracy

Specjalista ds. Informatyki

Fresenius Medical Care Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad rozwiązaniami informatycznymi w 30 klinikach Fresenius Nephrocare

  • zarządzanie środowiskiem domeny AD

  • tworzenie i usuwanie kont w systemie o365. Dbanie o bazę użytkowników.

  • pomoc ze wszystkimi rozwiązaniami o365 (word, excel, outlook, powerpoint, OneDrive, SharePoint itp.)

  • pomoc w serwisowaniu lokalnych systemów HIS oraz SAP

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów z siecią lokalną

  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych związanych z konserwacją i eksploatacją sieci LAN

  • kontakt z dostawcami usług internetowych w przypadku awarii i nowych instalacji

  • szkolenie nowych pracowników w zakresie obsługi komputerów i programów niezbędnych do codziennej pracy

  • diagnostyka i naprawa komputerów osobistych ( hardware i software)

  • wsparcie dla lokalnego systemu "help-desk"

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość zagadnień sieci LAN

  • znajomości pakietu MS Office 365 (word, excel, outlook, powerpoint, OneDrive, SharePoint)

  • umiejętność rozwiązywania problemów ze sprzątam IT (hardware, software)

  • motywacja wewnętrzna, pewność siebie, kreatywność, asertywność

  • umiejętność organizacji pracy i samodzielności

  • bycie graczem zespołowym

To oferujemy

  • współpracę z zespołem profesjonalistów

  • szkolenia

  • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół

  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • system motywacyjny

  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej

W grupie Fresenius Medical Care wszystkich pracowników łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.

Będziemy zaszczyceni jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu.

Warto z nami pracować, gdyż:

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów

  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie

  • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo

  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić

Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów. W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od blisko 30 lat.

Przewiń do profilu firmy