Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. informatyki

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania systemu wsparcia produkcji. Do głównych zadań będzie należało odzwierciedlenie procesów produkcyjnych w istniejącym systemie oraz ich testowanie i dokumentowanie przy współpracy z zespołem zlokalizowanym w Meksyku.

OBOWIĄZKI:

  • Rozwój oprogramowania zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień oraz ich testowanie i wdrażanie
  • Optymalizacja i upraszczanie istniejących rozwiązań
  • Priorytetyzacja zadań i reagowanie na sytuacje krytyczne
  • Dostarczanie szkoleń i dokumentacji użytkownikom systemu
  • Regularne raportowanie postępów prac w oparciu o zdefiniowane wskaźniki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność programowania .NET
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podróżowania – do 10% czasu pracy

OFERUJEMY:

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych
  • Ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Prosimy o aplikowanie w języku angielskim
(w tytule maila: IT (Programista .NET))

 Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się