Oferta pracy

Specjalista ds. Informatyki

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do najważniejszych zadań należeć będzie wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego, konfiguracją komputerów, tabletów, telefonów, drukarek, rzutników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane w dziedzinie informatyki

  • Doświadczenie w zakresie wsparcia użytkowników min. 3 lata

  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i systemów operacyjnych Windows

  • Doświadczenie w zakresie diagnozowania i usuwania awarii sprzętu komputerowego

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zdolność do efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji

  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość realizacji zadań

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego technicznego

Przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2021r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.