Oferta pracy

Specjalista ds. Infrastruktury Budowlanej

CANPACK GroupO firmie

  • Kobaltowa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CANPACK Group

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy nadzór nad powierzonymi obiektami infrastruktury budowlanej,

  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie prac remontowych, konserwacyjnych, naprawczych, modernizacyjnych i Porządkowych wykonywanych na terenie zakładu,

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją budowlaną,

  • Nadzór nad okresowymi przeglądami infrastruktury budowlanej (instalacje elektryczne, gazowe, przewody Kominowe, instalacje ppoż. itp.),

  • Poszukiwanie, zbieranie i przedstawianie do akceptacji ofert od dostawców/podwykonawców w zakresie Modernizacji, inwestycji oraz utrzymania infrastruktury budowlanej, a także organizowanie przetargów na usługi Budowlane i montażowe,

  • Współpraca z projektantami i wykonawcami robót/usług,

  • Współpraca z działem BHP i ochrony środowiska,

  • Bieżące raportowanie przełożonym o stanie utrzymania infrastruktury budowlanej oraz podejmowanych działaniach,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych oraz Kodeksu Etycznego, norm, regulaminów, zarządzeń i standardów obowiązujących w Grupie CANPACK.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programu Autocad,

  • Znajomość prawa budowlanego i powiązanych przepisów prawnych dot. utrzymania obiektu,

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków,

  • Umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i sprawowania stanowczej kontroli,

  • Terminowość i doskonała organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),

  • Dofinansowanie do wczasów,

  • Dofinansowanie na święta,

  • Preferencyjne pożyczki dla pracowników,

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach

Przewiń do profilu firmy

Termin nadsyłania zgłoszeń to 30.05.2021.