Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. infrastruktury IT oraz wdrożeń

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A.

  • Łęczyńska 58, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łęczyńska 58

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad infrastrukturą IT w całej firmie, w tym instalacja oprogramowania oraz konserwacja sprzętu i okablowania,

  • Zapewnienie wsparcia pracownikom w zakresie korzystania ze sprzętu i oprogramowania,

  • Udział we wdrożeniach systemów wagowych

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu oraz środków trwałych

Nasze wymagania

  • Elektronik – minimum wykształcenie średnie

  • Znajomość sieci komputerowych, systemu Windows, oprogramowania LibreOffice/OpenOffice.

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i zrozumienia ich działania

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwości rozwoju w ramach grupy kapitałowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i jakości pracy

Spółka Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. jest znanym producentem nowoczesnych wag elektronicznych, będących często składnikami większych systemów komputerowych, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki. Przedsiębiorstwo, które na stałe wpisało się w obraz miasta i jest znaczącym punktem wśród producentów wag na mapie kraju. Istnieje na niej od 140 lat, co świadczy o ogromnym doświadczeniu ludzi, którzy pracują w firmie FAWAG. Z lubelskiej fabryki pochodzą wagi, mierniki, terminale i programy komputerowe, które wspierają sprzedaż, produkcję, usługi, transport i logistykę.

Przewiń do profilu firmy