Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Infrastruktury IT

CEVA Logistics CFS Fulfilment Sp. z o.o.

  • Sulechów

    Sulechów, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

CEVA Logistics, światowy lider w dziedzinie logistyki zewnętrznej, dostarcza globalne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw, łącząc ludzi, produkty i dostawców na całym świecie.

Poszukujemy osób, które dołączą do zespołu tworzącego nowe centrum logistyczne w Sulechowie. Jeśli chcesz uczestniczyć w projekcie otwarcia jednego z najnowocześniejszych magazynów automatycznych w Europie dołącz do naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc i rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych zgłaszanych przez pracowników CEVA

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji sprzętu informatycznego i łączności

  • Odblokowywanie/ustawianie kont użytkowników, zakładanie loginów w systemie magazynowym, konfigurowanie sprzętu informatycznego i komunikacyjnego

  • Sprawdzanie stanu sprzętu na magazynie, w tym pod kątem zgodności ze standardem korporacyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym (min. szkoła średnia)

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows

  • Znajomość pojęć związanych z sieciami LAN oraz WAN

  • Elastyczność oraz gotowość do pracy w zmiennym środowisku

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

At Ingram Micro we are constantly looking for talents who can join our dynamic and constantly growing organisation. As a worldwide e-commerce full-service provider we offer great selection of fully integrated fulfilment services from distribution centres across the whole globe delivering an extraordinary customer experiences for every order, every day and at every location.

Providing services for the biggest worldwide e-commerce organisations, we are one of the leading third party logistics site processing goods received through storage, order-picking as well as item shipping.

By working with us, you'll be a part of highly tenured reverse logistics teams across the globe. If you enjoy working in a fast paced environment, are constantly going the extra mile, and want to be part of the most innovative and customer-focused logistic organisation, we have a place for you.

Przewiń do profilu firmy