Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. infrastruktury IT - systemy szpitalne

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Specjalista ds. infrastruktury IT (systemy szpitalne)
      Szpital Medicover
      al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa

      Zakres obowiązków:

      • Współtworzenie dokumentacji konfiguracji zintegrowanego systemu szpitalnego (HIS/RIS/PACS/Apteka/CIS) oraz specjalistycznego oprogramowania medycznego, urządzeń medycznych funkcjonujących w całym Szpitalu Medicover.
      • Prowadzenie dokumentacji technicznej administrowanych systemów, niezbędnej dokumentacji technicznej sprzętu komputerowego i technicznej urządzeń medycznych funkcjonujących w ramach systemów
      • Koordynowanie aktualizacji zintegrowanego systemu HIS/RIS/PACS/CIS/Apteka oraz specjalistycznego oprogramowania medycznego w zakładzie leczniczym przy współpracy zespołów IT Firmy
      • Wsparcie stanowiskowe dla użytkowników HIS/RIS/PACS/Apteka/CIS w zakładzie leczniczym
      • Nadzorowanie prawidłowej pracy, serwisowanie sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz konfigurowanie do pracy ze zintegrowanym systemem informatycznym szpitala
      • Utrzymanie integracji zintegrowanego systemu informatycznego ze specjalistycznym oprogramowaniem medycznym i urządzeniami medycznymi
      • Nadzór nad prawidłowym działaniem interfejsów komunikacyjnych oprogramowania zintegrowanego systemu szpitalnego oraz komunikacji ze specjalistycznym oprogramowaniem medycznym i urządzeniami medycznymi
      • Analizowanie wymagań zakładu leczniczego w zakresie wyposażenia w specjalistyczne systemy medyczne
      • Tworzenie i prowadzenie zbiorczego rejestru potrzeb użytkowników w całym Szpitalu w zakresie zakupu, napraw, wymiany stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych
      • Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi zintegrowanego systemu informatycznego HIS/RIS/PACS/CIS
      • Udzielanie pomocy użytkownikom w codziennej pracy poprzez przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników, rozwiązywanie problemów i koordynacja realizacji zgłoszeń dotyczących rozwiązywania w/w problemów

      Wymagania względem Kandydata:

      • Wykształcenie co najmniej średnie
      • Około roku doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Znajomość systemów szpitalnych typu PACS, RIS, HIS, CIS.
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane
      • Znajomość podstaw zagadnień związanych z sieciami komputerowymi TCP/IP
      • Podstawowa znajomość sprzętu komputerowego
      • Umiejętność konfigurowania urządzeń końcowych (PC, NC, terminal, notebook, drukarka, telefon) Instalowanie i deinstalowanie oprogramowania na stacjach roboczych

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Elastyczne godziny pracy
      • Rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów
      • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
      • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr; dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów);grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover