Oferta pracy

Specjalista ds. Infrastruktury IT w Dziale Informatyki

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowa, wsparcie oraz utrzymanie rozwiązań w zakresie infrastruktury lokalnej, hybrydowej oraz chmury;

  • stały monitoring usług w zakresie znajomości systemów kopii zapasowych;

  • monitorowanie pracy i nadzór nad bezpieczeństwem systemów informacyjnych, w tym zapewnienie ciągłości działania;

  • administracja i utrzymanie serwerów;

  • konfiguracja i administracja sieciami komputerowymi;

  • tworzenie dokumentacji technicznej, polityk bezpieczeństwa, sporządzanie procedur dotyczących działań na systemie;

  • tworzenie nowych użytkowników; nadawanie uprawnień zgodnie z polityką firmy oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów;

  • śledzenie nowinek technologicznych w celu ulepszania środowiska;

  • utrzymywanie systemów w odpowiedniej wersji;

  • zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa systemów;

  • współpraca z pracownikami firmy, dostawcami oraz klientami;

  • współpraca z odpowiednimi Zespołami Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego (CSIRT) i innymi jednostkami nadzorującymi;

  • obsługa, zarządzanie i zgłaszanie incydentów oraz usuwanie podatności i zagrożeń w systemach informacyjnych

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie w administrowaniu systemami Microsoft Windows Server (2008/2012/2016/2019)

  • bardzo dobra znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows, MS Office

  • znajomość systemów kopii zapasowych UDP, Veeam, Arcserve, Ferro Backup

  • znajomość zagadnień związanych z administrowaniem produktami Microsoft ( Active Directory, DNS)

  • doświadczenie w administrowaniu, monitorowaniu i zarządzaniu systemami IT

  • umiejętności w zakresie konfiguracji i administracji usługami Microsoft Office 365 oraz Microsoft Azure

  • znajomość standardów sprzętowych i zagadnień związanych z eksploatacją sieci LAN/WAN (WiFi, VLAN, VPN)

  • doświadczenie w administrowaniu środowiskami zwirtualizowanymi (VMware, klaster Hyper-V)

  • doświadczenie w zarządzaniu serwerami pocztowymi Microsoft Exchange

  • umiejętność konfiguracji przełączników, routerów i zapór ogniowych Cisco

Mile widziane

  • certyfikat Microsoft Certified IT Professional Server Administrator

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem serwerami baz danych Oracle i MS SQL

  • znajomość systemów typu Linux.

  • certyfikat AZ900 Microsoft Azure Fundamentals.

  • znajomość technologii SAN/NAS (IBM i QNAP).

  • prawo jazdy kat. B (czasem będzie potrzeba wyjazdu do Portu w Świnoujściu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami

  • kompleksowe wdrożenie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje

  • pakiet benefitów pozapłacowych: bogaty program socjalny, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne oraz eventy kulturalno – rekreacyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna weryfikacja aplikacji

2

Online tech interview

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Jesteśmy liderem w branży morskiej oraz firmą z długą tradycją i doświadczeniem na rynkach międzynarodowych.

Jako jedna z najważniejszych i kluczowych organizacji w regionie posiadamy strategiczną pozycję dla polskiej gospodarki.

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z nami

rozwijać się zawodowo w naszej Spółce, dołącz do nas. Aktualnie szukamy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Infrastruktury IT

w Dziale Informatyki

Przewiń do profilu firmy