Oferta pracy

Specjalista ds. infrastruktury IT

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie architektury fizycznej IT

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji architektury fizycznej

  • Optymalizacja kosztowa i technologiczna infrastruktury

  • Analiza wymagań i potrzeb biznesowych pod katem wprowadzenia koniecznych zmian w infrastrukturze IT

  • CMDB + Discovery - opracowanie i utrzymanie procesu, wybór i wdrożenie narzędzia

  • Opracowywanie standardów i roadmap technologicznych

  • Koordynacja projektów w obszarze architektury fizycznej IT

  • Udział w ciekawych projektach w skali Grupy Kapitałowej

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w całej Grupie Kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne (lub pokrewne)

  • Minimum 3 lata doświadczenie w tworzeniu optymalnej technologicznie architektury fizycznej systemów IT

  • Znajomość platform serwerowych IT (x86, AIX, HP-UX itp.) i technologii sieciowych (Cisco, Juniper, Huawei)

  • Doświadczenie w budowie i utrzymaniu CMDB

  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów i technologii bezpieczeństwa IT

  • Praktyczna znajomość metodologii prowadzenia projektów (certyfikat PMI, Prince)

  • Umiejętność transpozycji wymagań biznesowych na wymagania technologiczne oraz architektury logicznej rozwiązań i systemów IT na architekturę fizyczną

  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania baz danych (Oracle, Sybase, SQL)

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata