Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Infrastruktury IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Zapewnienie sprawnego działania serwisów sieciowych w wyznaczonych obszarach;
    • Monitorowanie powierzonej infrastruktury sieciowej i podejmowaniem koniecznych działań w przypadku awarii;
    • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów dotyczących powierzonej infrastruktury zgodnie z przyjętymi warunkami SLA;
    • Aktywne poszukiwanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji, a następnie rekomendowanie ich i wdrażanie;
    • Wdrażanie standardów bezpieczeństwa grupy, przy współpracy z Działem Bezpieczeństwa;
    • Realizowanie zatwierdzonej polityki bezpieczeństwa;
    • Aktywne uczestnictwo w wyznaczonych projektach;
    • Dokumentowanie konfiguracji systemów.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wyższe wykształcenie o specjalności: informatyka/sieci komputerowe lub pokrewne;
    • Masz minimum 3-4 letnie doświadczenie w pracy w obszarach IT w tym w prowadzeniu i koordynowaniu projektów informatycznych;
    • W stopniu co najmniej dobrym posługujesz się j. angielskim;
    • Posiadasz prawo jazdy, kat. B;
    • Cechuje Cię komunikatywność, sumienność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków;
    • Posiadasz bardzo dobrą znajomość systemów i technologii sieciowych, w szczególności w zakresie:

    - projektowania i zarządzania sieciami LAN/WAN/WLAN/VPN;

    - konfiguracji protokołów routingu: OSPF, EIGRP, BGP;

    - urządzeń CISCO/Huawei z zakresu rozwiązań LAN;

    - zagadnień Voice;

    - rozwiązań typu FireWall, IPS, ATP, PROXY klasy Enterprise (sprzętowych, jak i aplikacyjnych);

    -  zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, serwerów i stacji roboczych w oparciu o systemy firmy Microsoft i inne.

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top