Oferta pracy

Specjalista ds. Infrastruktury IT

PLAYO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Twoje zadania:

  • Zapewnienie sprawnego działania serwisów sieciowych w wyznaczonych obszarach;
  • Monitorowanie powierzonej infrastruktury sieciowej i podejmowaniem koniecznych działań w przypadku awarii;
  • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów dotyczących powierzonej infrastruktury zgodnie z przyjętymi warunkami SLA;
  • Aktywne poszukiwanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji, a następnie rekomendowanie ich i wdrażanie;
  • Wdrażanie standardów bezpieczeństwa grupy, przy współpracy z Działem Bezpieczeństwa;
  • Realizowanie zatwierdzonej polityki bezpieczeństwa;
  • Aktywne uczestnictwo w wyznaczonych projektach;
  • Dokumentowanie konfiguracji systemów.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie o specjalności: informatyka/sieci komputerowe lub pokrewne;
  • Masz minimum 3-4 letnie doświadczenie w pracy w obszarach IT w tym w prowadzeniu i koordynowaniu projektów informatycznych;
  • W stopniu co najmniej dobrym posługujesz się j. angielskim;
  • Posiadasz prawo jazdy, kat. B;
  • Cechuje Cię komunikatywność, sumienność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków;
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość systemów i technologii sieciowych, w szczególności w zakresie:

- projektowania i zarządzania sieciami LAN/WAN/WLAN/VPN;

- konfiguracji protokołów routingu: OSPF, EIGRP, BGP;

- urządzeń CISCO/Huawei z zakresu rozwiązań LAN;

- zagadnień Voice;

- rozwiązań typu FireWall, IPS, ATP, PROXY klasy Enterprise (sprzętowych, jak i aplikacyjnych);

-  zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, serwerów i stacji roboczych w oparciu o systemy firmy Microsoft i inne.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne