Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Infrastruktury IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl.

    Obecnie do Centrali w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. INFRASTRUKTURY IT
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Realizacja czynności eksploatacyjnych dla infrastruktury informatycznej o podstawowym znaczeniu dla zapewnienia dostępności i pojemności systemu informatycznego (macierze, serwery),
    • Aktualizacja informacji w systemach związanych z autoryzacją użytkowników oraz funkcjonowaniem portali wewnętrznych,
    • Realizacja czynności eksploatacyjnych wymaganych dla urządzeń aktywnych w sieciach LAN/ WAN oraz usług sieciowych oraz dla urządzeń i systemów informatycznych w obszarze bezpieczeństwa dostępu do danych,
    • Administracja systemem cyfrowej telefonii stacjonarnej,
    • Realizacja czynności eksploatacyjnych wymaganych dla systemu kopii zapasowych,
    • Aktualizacja dokumentacji dotyczącej infrastruktury informatycznej, w szczególności schematów topologii sieci, konfiguracji urządzeń sieciowych i serwerów.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy związanej z administrowaniem Active Directory i jednym z następujących rozwiązań MS Windows Server, MS Exchange, Skype dla firm, MS SQL, MS Hyper-V,
    • Wiedza w zakresie działania sieci komputerowych (TCP/IP, protokoły routingu, switching, adresacja IP, itp),
    • Znajomość podstawowych usług i technologii sieciowych,
    • Znajomość PowerShell,
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z Active Directory i następującymi rozwiązaniami MS Windows Serwer, MS Exchange, Skype dla firm, MS SQL, MS Hyper-V,
    • Prawo jazdy kat B,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
    • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV przy pomocy przycisku APLIKUJ

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.