Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Infrastruktury IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pramerica Życie TUiR SA oferuje zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: INFRA/07/2018

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie systemami Microsoft Windows Server
    • Zarządzanie Active Directory i usługami pokrewnymi
    • Bieżący nadzór nad parametrami pracy powierzonych systemów
    • Rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z działaniem systemów
    • Zarządzanie systemami backupowymi
    • Udział w projektach realizowanych przez zespół Infrastruktury IT

    Wymagania

    • Praktyczna wiedza z zarządzania systemami Microsoft Windows Server 2008-2016, (posiadanie certyfikatów ukończonych szkoleń będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie w administrowaniu Active Directory 2012/2016
    • Doświadczenie w użyciu narzędzi monitoringu (SCOM, Nagios, inne)
    • Znajomość systemów z zestawu Microsoft System Center,
    • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy w zespołach System Engineering
    • Dobra znajomość zagadnień systemów wysokiej dostępności i niezawodności
    • Dobra znajomość serwerów aplikacyjnych IIS, Tomcat
    • Znajomość systemów backupu danych (NetBackup, inne) i procesów disaster recovery
    • Znajomość języków skryptowych (Powershell, inne) pozwalających na automatyzację zadań
    • Język angielski na poziomie zaawansowanym - praca w międzynarodowym środowisku
    • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego rozwiazywania problemów
    • Znajomość najlepszych praktyk ITIL i narzędzi ITSM będzie dodatkowym atutem
    • Podstawowa wiedza z zakresu wirtualizacji VMware
    • Znajomość systemów pocztowych Lotus Notes, Exchange – mile widziana

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie infrastruktury systemów w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Przyjazną atmosferę w pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
    • Bogaty pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do programu kafeteryjnego.

    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:

    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 23.08.2018 r.

    bottom